KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13857206
nr 1385 7206
Maria Hagelby
(f. 1957), Sverige
Etsning, "Jungfrulig befruktning", Signerad HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 36x27, yttermått inklusive ram: 57x46 cm
Maria Hagelby Odbratt, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:59:25
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)